Späť do obchodu

Registrácia

O nás

Pod názvom PEKNÉ OBRÁZKY sa vám predstavuje mladé grafické štúdio, ktoré sa špecializuje na štýlové a hravé umelecké výtlačky, určené prevažne pre deti a mladých ľudí.

Chceme osloviť každého, kto chce vniesť do svojho domova osobitý a zaujímavý nádych pomocou výtlačkov grafického dizajnu.

Štúdio PEKNÉ OBRÁZKY  ide ruka v ruke s modernými trendmi. Úprimne veríme, že náš zákazník oceňuje originalitu a vnímanie krásy je jeho každodennou realitou. Veríme, že náš zákazník miluje kreatívne prostredie a vie, ako ho využiť vo svoj prospech.

Toto je správne miesto na získanie inšpirácie a nápadov na výzdobu stien. Naše moderné kategórie výtlačkov sú navrhnuté tak, aby vyzerali dobre zavesené jednotlivo, alebo v skupine, kde sa budú navzájom perfektne dopĺňať. 

Veríme, že uspokojíme osobné preferencie našich zákazníkov, a preto venujeme čas a úsilie pri navrhovaní rozmanitých diel grafického dizajnu. Štúdio sľubuje neustále aktualizovať portfólio najnovších trendov v umeleckých dekoroch, ktoré budú vyhovovať vašej palete stylingov.

Pri poskytovaní služieb v budúcnosti vám vždy budeme brať ohľad na vaše pripomienky.

Ako každému eshopu, ktorý je ešte v plienkach, ani nám sa nevyhýbajú detské choroby. Ale verte nám, že usilovne pracujeme, aby sme Vám poskytovali čím ďalej lepšie služby a kvalitnejší tovar. V tomto hráte obrovskú rolu aj vy - naši zákazníci!

Ak Vás čokoľvek z toho, čo robíme potešilo alebo zaujalo, podeľte sa o to s nami, aj s ostatnými na našom Facebooku. V prípade, že ste naopak s niečím spokojní neboli, neváhajte nás kontaktovat. Dáte nám tak šancu dokázať Vám, že sa náš vesmír točí iba okolo Vás!  

 

 

 

 

 

 

Späť do obchodu