Späť do obchodu

Registrácia

VRÁTENIE | REKLAMÁCIA

UPOZORNENIE

 Podľa zákona na ochranu spotrebiteľa č. 102/2014 nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak je tento tovar "osobitne určený pre jedného spotrebiteľa". Preto vás naši milí zákazníci upozorňujeme, že u nás zakúpené obrázky, na ktoré ste si vybrali meno alebo iniciálky, vrátiť nemožno. 
 

 vrácení/odsToupení od kupní smlouvy 

vrátenie / odstúpenie od kúpnej zmluvy

Zo zákona máte nárok na vrátenie (tzv. Odstúpenie od kúpnej zmluvy) do 14 dní od obdrženia tovaru. Po dohode a ak je tovar nepoužitý a nepoškodený, je možné ho vrátiť aj do 30 dní od nákupu

Chceme, aby naši zákazníci boli 100% spokojní a preto poskytujeme službu VRÁTENIE ZADARMO na pobočkách Zásielkovne. Vďaka nej vám odpadnoú starosti s nákladmi na dopravu spojené s vrátením tovaru.

Tovar môžete vrátiť zadarmo na ktorejkoľvek pobočke Zásielkovne. Dostupné pobočky nájdete nižšie. Na Zásielkovni stačí nahlásiť naše ID 97245616 a obsluha vám vytlačí štítok, ktorý nalepí na zásielku a potvrdí vám odoslanie. Ihneď po obdržení zásielky preveríme jej úplnosť a zašleme vám späť peniaze na účet. O celom procese vás budeme informovať

 
Zasielkovna-pobocky
 
V prípade, že vám vrátenie prostredníctvom Zásielkovne nevyhovuje, môžete nám balík poslať aj doporučene na adresu:
FORHIM, DOLNÁ SÚČA 887, 913 32 DOLNÁ SÚČA, alebo nás neváhejte kontaktovať.
 
 

 POSTUP v případě reklamace 

 POSTUP v prípade reklamácie

Je tlač nekompletná, rozmazaná, alebo sa objavila na vašom tovare iná výrobná vada? Aj to se môže stať a určite máte nárok na reklamáciu. K reklamácii budeme pristupovat s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou. Vo veľkej väčšine prípadov reklamáciu vybavíme k spokojnosti zákazníka do 48 hodin.

Pri reklamácii vás nebudeme zbytočne zaťažovať reklamačnými formulármi, ani inými zákonnými povinnosťami. Ak by vás aj napriek tomu zaujímali zákonné podmienky reklamácie, môžete si ich prečítať v našich Obchodných podmienkach.

K vybaveniu vašej reklamácie však potrebujeme nejaké minimálne informácie. Prosíme napíšte nám pár riadkov s problémom na náš email info@menage.cz alebo SMS na tel. 0904 488 314. Pripojte aj fotku. To nám veľmi pomôže a urýchli celý proces. Následne vás budeme kontaktovať a navrhneme riešenie.

 

 

Späť do obchodu